Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Všeobecná pravidla souteží na CestovniPortal.cz


1. Informace o výhercích soutěží budou zveřejněny po ukončení na stránkách jednotlivých soutěží respektive webu CestovniPortal.cz

2. Každé soutěže se může zúčastnit soutěžící pouze jednou, přičemž do slosování o výhru jsou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku/otázky.

3. Výherci jsou informováni o výhře a způsobu předání výhry e-mailem či telefonem nejpozději následující pracovní den po skončení soutěže. Z tohoto důvodu je nutné při vyplňování soutěžního formuláře zadat pravdivé údaje a funkční kontakt. Nepovede-li se výherce kontaktovat mailem či telefonem do 24 hodin, výhra propadá.

4. Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok, nárok na výhru nelze převést na další osobu. Nelze požadovat místo výher finanční plnění. Vymáhání výhry soudní cestou není možné.

5. Server CestovniPortal.cz si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.

6. Účast v soutěžích je dobrovolná a uživatel svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.

7. Server CestovniPortal.cz si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto podmínek.


Ponecháním zaškrtnuté volby „Posílejte mi prosím na email informace o nových soutěžích a akcích CestovniPortal.cz“ dáváte prokazatelný souhlas pro příjem informačních zpráv serveru dle Zákona o některých službách informační společnosti (č. 480/2004 Sb.)

Příjem zpráv můžete kdykoli zrušit na této adrese.

Ponecháním zaškrtnuté volby zmiňující se o zařazení e-mailové adresy do mailingu partnera soutěže dáváte prokazatelný souhlas pro příjem informačních zpráv serveru partnera dle Zákona o některých službách informační společnosti (č. 480/2004 Sb.). Příjem zpráv se poté ruší přímo u partnera soutěže.

Seznam všech soutěží na CestovniPortal.cz

 
Tagy:Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist